Vesti

Počela prodaja ulaznica za utakmicu protiv Partizan NIS-a

sreda, 24 maj 2017 12:04

Obaveštavamo sve naše simpatizere i navijače da je počela prodaja ulaznica za utamicu protiv Partizan NIS-a, koja je na programu u nedelju, 28. maja od 19 časova.

Cena ulaznice je 400 dinara, a mogu se kupiti svakog dana od 10 do 14 časova na glavnoj blagajni kluba (glavni ulaz u Halu kraj Morave) i na dan utakmice od 16 do 19 časova.

Opširnije...

Bojić: Presudila druga četvrtina protiv Spartaka

sreda, 24 maj 2017 11:36

U 10. kolu Mozzart Super Lige košarkaši Borca su na domaćem parketu savladali ekipu subotičkog Spartaka rezultatom 84:76.

Domaćin nije na najbolji način započeo utakmicu, delovao je malo konfuzno i sporo, i prvu četvrtinu je izgubio, doduše sa košem zaostatka. Ali u drugoj deonici prosto je ,,razbio“ protivnika, o čemu svedoči i rezultat iz drugog desetominutnog dela (27:11). Ostatak utakmice protekao je bez velike neizvesnosti, momci iz Čačka delovali su samouvereno, dominantno i tokom većeg dela meča vodili su dvocifrenom prednošću. Samo je u poslednjoj četvrtini Spartak uspeo da spusti zaostatak i da tako sačuva obraz.

Borac savladao Spartak

utorak, 23 maj 2017 10:50

U 10. Kolu Mozzart Super Lige Borac je na domaćem terenu savladao ekipu Spartaka rezultatom 84:76.

Kao što je bilo očekivano, domaćin je bolje otvorio utakmicu. Ali i gosti su se ubrzo stabilizovali, a velike probleme pod košem Borca pravio je Kesar, i tu je došlo do izražaja neigranje Milovanovića. Čačani su kao iskusniji i bolji ipak uspevali tokom većeg dela četvrtine da drže prednost u svojim rukama. Ipak, pred kraj prve deonice Spartak je sa par dobrih napada uspeo da anulira zaostatak, pa čak i da povede košem razlike.